Motor Centar d.o.o.
Pošalji upit[email protected]
Kontaktirajte nas+385 91 24 00 000
Motor Centar d.o.o.
  • Naša ponuda
    • Kategorija
      • MOTORI ZA VOZILA
      • TURBINE ZA VOZILA
      • DIFERENCIJALI
      • REDUKTORI
      • ALTERNATOR / GENERATOR
      • LETVA VOLANA
      • MJENJAČI
    • AUDI
      • BENTLEY
      • BMW
      • CHEVROLET
      • CITROEN
      • DACIA
    • FIAT
      • HYUNDAI
      • IVECO
      • KIA
      • MERCEDES
      • MINI COOPER
    • NISSAN
      • OPEL
      • PEUGEOT
      • PORSCHE
      • RENAULT
      • SAAB
    • SEAT
      • ŠKODA
      • SUZUKI
      • VOLVO
      • VW
  • O nama
  • Kontakt
  • Otkup vozila
ZATRAŽI PONUDU
image
image
  • Početna
  • MOTORI ZA VOZILA
  • TURBINE ZA VOZILA
  • DIFERENCIJALI
  • REDUKTORI
  • GENERATORI
  • UPRAVLJAČKI MEHANIZAM
  • MJENJAČI
  • Marka vozila
    • AUDI
    • BENTLEY
    • BMW
    • CHEVROLET
    • CITROEN
    • DACIA
    • FIAT
    • HYUNDAI
    • IVECO
    • KIA
    • MERCEDES
    • MINI COOPER
    • NISSAN
    • OPEL
    • PEUGEOT
    • PORSCHE
    • RENAULT
    • SAAB
    • ŠKODA
    • SEAT
    • SUZUKI
    • VOLVO
    • VW
  • O nama
  • Kontakt
  • Otkup vozila
© Copyright 2026
Motor Centar d.o.o.

Home Proizvodi 2017

2017

Marka vozila

Prikazujemo 49–57 od 57 rezultataPoredano po najnovijem

  • Turbina za  OPEL INSIGNIA OEM: 95527952
    OPEL450.00 € +PDV

    Turbina za OPEL INSIGNIA OEM: 95527952

    2017

    Benzin

    450.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • PEUGEOT 3008 1.6 HDI Motor code: BHZ
    PEUGEOT1,800.00 € +PDV

    PEUGEOT 3008 1.6 HDI Motor code: BHZ

    2017

    92371 km

    1,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • MERCEDES E KLASA 220CDI Motor code: OM654920
    MERCEDES MB4,800.00 € +PDV

    MERCEDES E KLASA 220CDI Motor code: OM654920

    2017

    82000 km

    Dizel

    4,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • VOLVO XC60 2.4 D4 Motor code: D5244T21
    VOLVO2,800.00 € +PDV

    VOLVO XC60 2.4 D4 Motor code: D5244T21

    2017

    157732 km

    Dizel

    140 kW

    2,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • RENAULT MASTER 2.3 DCI Motor code: M9T706
    RENAULT4,600.00 € +PDV

    RENAULT MASTER 2.3 DCI Motor code: M9T706

    2017

    122140 km

    Dizel

    4,600.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • RENAULT TRAFIC 1.6 DCI Motor code: R9M450
    RENAULT3,800.00 € +PDV

    RENAULT TRAFIC 1.6 DCI Motor code: R9M450

    2017

    144969 km

    Dizel

    92 kW

    3,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • VOLVO XC60 2017  Motor / Engine / Motor code: D4204T4
    VOLVO3,800.00 € +PDV

    VOLVO XC60 2017 Motor / Engine / Motor code: D4204T4

    2017

    81000 km

    3,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • VOLVO V60 2017 Motor / Engine / Motor code: D4204T20
    VOLVO3,800.00 € +PDV

    VOLVO V60 2017 Motor / Engine / Motor code: D4204T20

    2017

    69000 km

    3,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • MB MERCEDES GLC 220 D 4MATIC  Motor / Engine / Motor code: OM651921 - OM651.921
    MERCEDES MB3,800.00 € +PDV

    MB MERCEDES GLC 220 D 4MATIC Motor / Engine / Motor code: OM651921 – OM651.921

    2017

    121332 km

    Dizel

    3,800.00 € +PDV
    Dodaj u košaricu
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
Filter products

Kategorija proizvoda

Marka vozila

Model vozila

Vrsta mjenjača

Gorivo

Snaga

Godina

Osiguravamo brzu isporuku

Kvalitetna rješenja

Najveći izbor rabljenih motora

Tražite mehaničare?

Nemate riješenje za ugradnju motora, kontaktirajte nas za preporuku
servisa koji će Vam ugraditi motor.

KontaktKontakt

Jeste li mehaničar?

Kontaktirajte nas u vezi popusta i ostvarivanja rabata
u svrhu nabave robe.

Pošalji formuPošalji formu

Motorcentar © 2024
Izrada i održavanje web stranice: [M5-L4]
 
Pravila privatnosti