Benzin
Prikazujemo 73–96 od 211 rezultataPoredano po najnovijem
-
RENAULT3,400.00 € +PDVRENUALT CAPTUR 1.2 Tce – 2018. Motor code: H5F408
3,400.00 € +PDV Dodaj u košaricu2018
46550 km
Benzin
-
RENAULT3,700.00 € +PDVRENAULT MEGANE 1.2 TCE 130 – 2018. Motor code: H5F408
3,700.00 € +PDV Dodaj u košaricu2018
71620 km
Benzin
-
RENAULT3,900.00 € +PDVRENAULT MEGANE 1.3 Tce – 2023. Motor code: H5H450
3,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2023
31294 km
Benzin
-
RENAULT3,900.00 € +PDVRENAULT CAPTUR 1.3 TCE – 2020. Motor code: H5H490
3,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2020
58894 km
Benzin
-
RENAULT3,400.00 € +PDVRENAULT KADJAR 1.2 TCE – 2016. Motor code H5F408
3,400.00 € +PDV Dodaj u košaricu2016
104 840 km
Benzin
-
BMW2,200.00 € +PDVBMW 118i F20 F21 – 2019. Motor code: B38B15A
2,200.00 € +PDV Dodaj u košaricu2019
74310 km
Benzin
-
BMW2,500.00 € +PDVBMW 530e G30 xDrive – 2022. Motor code: B48B20A
2,500.00 € +PDV Dodaj u košaricu2022
77792 km
Benzin
-
BMW2,500.00 € +PDVBMW 330e xDrive – 2022. Motor code: B48B20B
2,500.00 € +PDV Dodaj u košaricu2022
84800 km
Benzin
-
BMW6,900.00 € +PDVBMW X3 30e xDrive G01 – 2022. Motor code: B48B20A
6,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2022
79500 km
Benzin
-
BMW4,200.00 € +PDVBMW X5 40e F15 – 2017. Motor code: N20B20A
4,200.00 € +PDV Dodaj u košaricu2017
134090 km
Benzin
-
MINI COOPER2,200.00 € +PDVMINI ONE COOPER – 2016. Motor code: B47C15A
2,200.00 € +PDV Dodaj u košaricu2016
25790 km
Benzin
-
BMW2,200.00 € +PDVBMW 118i F20 F21 – 2016. Motor code: B38B15A
2,200.00 € +PDV Dodaj u košaricu2016
67700 km
Benzin
-
RENAULT290.00 € +PDVTurbina za RENAULT KADJAR OEM: 144118534R
290.00 € +PDV Dodaj u košaricu2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022
Benzin
-
RENAULT250.00 € +PDVTurbina za RENAULT CAPTUR I OEM: 144102069R
250.00 € +PDV Dodaj u košaricu2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
Benzin
-
OPEL350.00 € +PDVTurbina za OPEL ASTRA K OEM: 12668297
350.00 € +PDV Dodaj u košaricu2016
Benzin
-
OPEL400.00 € +PDVTurbina za OPEL GRANDLAND X OEM: 9818479380
400.00 € +PDV Dodaj u košaricu2018
Benzin
-
RENAULTCijena na upitRENAULT CAPTUR Motor code H4B408
Cijena na upit Pročitaj višeBenzin
-
RENAULTCijena na upitRENAULT CLIO 1.3 Tce Motor code H5H470
Cijena na upit Pročitaj višeBenzin
-
RENAULT3,900.00 € +PDVRENAULT MEGANE 1.3 Tce Motor code H5H490
3,900.00 € +PDV Dodaj u košaricuBenzin
77 kW
-
RENAULT2,000.00 € +PDVRENAULT CAPTUR H4D470 – 2022. Motor code H4D470
2,000.00 € +PDV Dodaj u košaricu2022
21383 km
Benzin
67 kW
-
RENAULT3,900.00 € +PDVRENAULT CAPTUR 1.3 Tce – 2021. Motor code H5H490
3,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2021
18370 km
Benzin
103 kW
-
PEUGEOT1,900.00 € +PDVPEUGEOT 308 1.2 THP – 2021. Motor code HNS
1,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2021
73696 km
Benzin
-
PEUGEOT1,900.00 € +PDVPEUGEOT 308 1.2 THP – 2022. Motor code HNS
1,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2022
20421 km
Benzin
-
NISSAN3,900.00 € +PDVNISSAN QASHQAI 1.3 DIG-T – 2023. Motor code H313DDT
3,900.00 € +PDV Dodaj u košaricu2023
39006 km
Benzin


