Mjenjači / getribe za vozila

Automatski ili ručni, mjenjači iz Motor Centra pokrivaju široku paletu potreba: od svakodnevnih do zahtjevnijih vozila. Svaki mjenjač je detaljno kontroliran i spreman za ugradnju, što olakšava mehaničarima i autoservisima da ponude brza i pouzdana rješenja.
Prikazujemo 1–24 od 90 rezultataPoredano po najnovijem
-

JAMSTVO
NISSAN800.00 € +PDVGetriba za NISSAN NV200 2017. OEM: 32010 8718R
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2017
Dizel
-

JAMSTVO
VW1,200.00 € +PDVGetriba za VW GOLF VII OEM: 0CZ 300 040
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
PEUGEOT900.00 € +PDVGetriba za PEUGEOT 3008 OEM: 98 211 046 80
900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2017
Dizel
-

JAMSTVO
MB600.00 € +PDVGetriba za MB CITAN (W415) OEM: 700710V0264232
600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
Audi700.00 € +PDVGetriba za AUDI A6 / S6 OEM: 0AW 300 048 EX 001
700.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2012
Dizel
-

JAMSTVO
NISSAN1,800.00 € +PDVGetriba za NISSAN QASHQAI OEM: 310203WX1B
1,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2017
Dizel
-

JAMSTVO
BMW600.00 € +PDVGetriba za BMW 3 F30/F31/F80 OEM: 23 00 8 607 320
600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
VW800.00 € +PDVGetriba za VW GOLF VII / E- GOLF OEM: 02S 301 211 K
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
SKODA700.00 € +PDVGetriba za SKODA YETI OEM: 02E 409 061 B
700.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2014
Dizel
-

JAMSTVO
NISSAN600.00 € +PDVGetriba za NISSAN QASHQAI OEM: 32010 4820R
600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Dizel
-

JAMSTVO
VW700.00 € +PDVGetriba za VW PASSAT OEM: 0DL 300 011
700.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
SKODA700.00 € +PDVGetriba za SKODA SUPERB OEM: 02E 300 016 D
700.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
SUZUKI400.00 € +PDVGetriba za SUZUKI SWIFT OEM: 20002 68L10 000
400.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2014
Benzin
-

JAMSTVO
VW600.00 € +PDVGetriba za VW TOURAN OEM: 0AJ 300 040
600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2012
Benzin
-

JAMSTVO
BMW800.00 € +PDVGetriba za BMW 5 F10/F11/F18 OEM: 24 00 7 642 297
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2013
Dizel
-

JAMSTVO
PEUGEOT800.00 € +PDVGetriba za PEUGEOT PARTNER OEM: 16 124 442 80
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2018
Dizel
-

JAMSTVO
VW1,200.00 € +PDVGetriba za VW PASSAT OEM: 0D9 300 041 J
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
VW900.00 € +PDVGetriba za VW GOLF VII / E- GOLF OEM: 0CW 300 040
900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2014
Dizel
-

JAMSTVO
SUZUKI300.00 € +PDVGetriba za SUZUKI SWIFT 1.2 OEM: 20000 68L03
300.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2013
Benzin
-

JAMSTVO
FIAT900.00 € +PDVGetriba za FIAT DUCATO / 3.0 MULTIJET OEM: 55211772
900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2010
Dizel
-

JAMSTVO
PEUGEOT900.00 € +PDVGetriba za PEUGEOT EXPERT 2.0 HDI
900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2018
Dizel
-

JAMSTVO
MB1,800.00 € +PDVGetriba za MB 350E OEM: A 213 270 78 01
1,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
HYBRID
-

JAMSTVO
MB800.00 € +PDVGetriba za MB 250 CDI OEM: A 205 270 58 01
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Dizel
-

JAMSTVO
VW1,200.00 € +PDVGetriba za VW GOLF VII OEM: 0CZ 300 040
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel


