Mjenjači / getribe za vozila

Automatski ili ručni, mjenjači iz Motor Centra pokrivaju široku paletu potreba: od svakodnevnih do zahtjevnijih vozila. Svaki mjenjač je detaljno kontroliran i spreman za ugradnju, što olakšava mehaničarima i autoservisima da ponude brza i pouzdana rješenja.
Prikazujemo 49–72 od 90 rezultataPoredano po najnovijem
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW X4 F26 OEM: 24 00 8486836
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2017
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 3 G20/G21/G80 OEM: 24 00 5A8C220
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2020
Dizel
-

JAMSTVO
OPEL1,200.00 € +PDVGetriba za OPEL MOKKA OEM: 16 741 453 80
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2022
Benzin
-

JAMSTVO
BMW1,900.00 € +PDVGetriba za BMW 218D OEM: 24 00 8 612 907
1,900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,900.00 € +PDVGetriba za BMW X1 1.8D OEM: 23 00 8 612 907
1,900.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2018
Dizel
-

JAMSTVO
MINI1,800.00 € +PDVGetriba za MINI COOPER CABRIO F57 OEM: 28 00 9844306
1,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Benzin
-

JAMSTVO
MINI800.00 € +PDVGetriba za MINI ONE/COOPER 5DR F55 OEM: 28 00 5A95B24
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2020
Benzin
-

JAMSTVO
BMW1,800.00 € +PDVGetriba za BMW 2 F46 Gran Tourer OEM: 24 00 5A2AD15
1,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 2 F45 Active Tourer OEM: 24 00 5A2A770
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2018
Benzin
-

JAMSTVO
BMW2,400.00 € +PDVGetriba za BMW X1/iX1 U11 OEM: 28 00 5B15084
2,400.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2023
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 520D G30/G31 OEM: 24 00 9 896 506
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 320D F30/F31/F80 (12-19) OEM: 24 00 9487619
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW 120D F20/F21 OEM: 2248402
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
BMW2,200.00 € +PDVGetriba za BMW F40 OEM: 24 00 5 A3A 122
2,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,600.00 € +PDVGetriba za BMW X1 F48 OEM: 28 00 5B15116
1,600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2024
Benzin
-

JAMSTVO
BMW2,200.00 € +PDVGetriba za BMW 1 F40 OEM: 24 00 5A2AD11
2,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Dizel
-

JAMSTVO
MINI3,200.00 € +PDVGetriba za MINI COOPER CABRIO F57 OEM: 28 00 5A95683
3,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2023
Benzin
-

JAMSTVO
BMW2,600.00 € +PDVGetriba za BMW X5 G05 OEM: 24 00 8487403
2,600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 320D G20/G21/G80/G81 OEM: 24 00 9468338
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Dizel
-

JAMSTVO
RENAULT800.00 € +PDVGetriba za RENAULT Clio 1.3 OEM: 320105824R
800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Benzin
-

JAMSTVO
MINI2,800.00 € +PDVGetriba za MINI ONE/COOPER S F55 OEM: 28 00 5A95B24
2,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2024
Benzin
-

JAMSTVO
OPEL1,200.00 € +PDVGetriba za OPEL GRANDLAND 1.2 OEM: 16 549 814 80
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Benzin
-

JAMSTVO
OPEL1,600.00 € +PDVGetriba za OPEL GRANDLAND X OEM: 98 451 550 80
1,600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
HYBRID
-

JAMSTVO
BMW1,600.00 € +PDVGetriba za BMW 520D G30/G31 OEM: 24 00 5A047C6
1,600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Dizel


