Mjenjači / getribe za vozila

Automatski ili ručni, mjenjači iz Motor Centra pokrivaju široku paletu potreba: od svakodnevnih do zahtjevnijih vozila. Svaki mjenjač je detaljno kontroliran i spreman za ugradnju, što olakšava mehaničarima i autoservisima da ponude brza i pouzdana rješenja.
Prikazujemo 25–48 od 90 rezultataPoredano po najnovijem
-

JAMSTVO
FIAT1,200.00 € +PDVGetriba za FIAT DUCATO OEM: 55224088
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2010
Dizel
-

JAMSTVO
MB1,200.00 € +PDVGetriba za MB GLB-KLASS (X247) OEM: A 700 370 35 00
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Benzin
-

JAMSTVO
SUZUKI400.00 € +PDVGetriba za SUZUKI S-CROSS 1.6
400.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Benzin
-

JAMSTVO
SUZUKI500.00 € +PDVGetriba za SUZUKI ACROSS 2.5 OEM: 20002 68L10 000
500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2022
SHybrid
-

JAMSTVO
SUZUKI500.00 € +PDVGetriba za SUZUKI SWIFT 1.2
500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
HYBRID
-

JAMSTVO
SUZUKI500.00 € +PDVGetriba za SUZUKI IGNIS 1.2
500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2010
HYBRID
-

JAMSTVO
BMW650.00 € +PDVGetriba za BMW F30/F31 320D OEM: 24 00 7 647 344
650.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2012
Dizel
-

JAMSTVO
FORD600.00 € +PDVGetriba za FORD FOCUS OEM: 6DCT250
600.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Benzin
-

JAMSTVO
OPEL1,200.00 € +PDVGetriba za OPEL GRANDLAND OEM: 98 517 869 80
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2022
Benzin
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 1 F20/F21 OEM: 24 00 9884617
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2022
Benzin
-

JAMSTVO
MINI1,500.00 € +PDVGetriba za MINI COOPER / ONE OEM: 24 00 9423602
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Benzin
-

JAMSTVO
BMW2,500.00 € +PDVGetriba za BMW X5 50E XDRIVE OEM: 24 00 5A9B2D5
2,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2024
HYBRID
-

JAMSTVO
BMW2,800.00 € +PDVGetriba za BMW X6 G06 OEM: 24 00 5A9A777
2,800.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2024
HYBRID
-

JAMSTVO
BMW2,500.00 € +PDVGetriba za BMW X1 F48 OEM: 24 00 9423621
2,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Dizel
-

JAMSTVO
BMW2,500.00 € +PDVGetriba za BMW 2 F35 OEM: 24 00 9423614
2,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2015
Dizel
-

JAMSTVO
BMW2,500.00 € +PDVGetriba za BMW 1 F40 OEM: 24 00 5A2AC20
2,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2023
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 1 F40 OEM: 28 00 5A95B30
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2022
Benzin
-

JAMSTVO
BMW1,500.00 € +PDVGetriba za BMW 5 F10/F11/F18 OEM: 24 00 8742499
1,500.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2016
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW 3 G20/G21/G80/G81 OEM: 24 00 9884581
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW 2 F22/F23/F87 OEM: 24 00 8646689
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2017
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW 4 F36 GRAN COUPE OEM: 24 00 9487620
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2019
Dizel
-

JAMSTVO
BMW850.00 € +PDVGetriba za BMW 3 F30/F31/F80 OEM: 24 00 7642245
850.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2013
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW X3 G01 OEM: 24 00 8689729
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2018
Dizel
-

JAMSTVO
BMW1,200.00 € +PDVGetriba za BMW X5 G05 OEM: 24 00 5A04576
1,200.00 € +PDV NEWDodaj u košaricu2021
Benzin


